lt en ru
Apie mus
Apie mus

UAB "Damsa" įsteigta 1998m. spalio 20d.

Šiuo metu įmonės veiklos sritys yra:

  • mėsos produktų gamyba;
  • didmeninė bei mažmeninė prekyba maisto produktais.

UAB "Damsa" įsikūrusi Kybartuose, gerame geografine prasme rajone - netoli pasienio su Lenkija. Įmonė turi savas patalpas ne tik gamybai bet ir prekybai.

Lietuvoje mėsos perdirbimo ir mėsos produktų gamybos srityje yra stipri konkurencija. Nenorėdama kopijuoti stambesnių mėsos perdirbimo įmonių gaminamos produkcijos, UAB „Damsa" pasirinko senolių patirtį atitinkantį gamybos būdą- mėsos paruošimą sūryme, natūralias prieskonines medžiagas, mėsos smulkinimą rankiniu būdu. Įmonės mėsos apdirbimo technologijoje naudojami Lietuvos senobiniai mėsos gaminių receptai bei įranga (kaimiško tipo rūkykla, kur naudojami specialių medžių dūmai ir kt.). Mėsos gaminiai yra be konservantų, naudojama tik Lietuvoje augintų galvijų ir kiaulių mėsa. Tinkamai besirūpindama mėsos produktų kokybe ir vartotojo poreikiais, UAB „Damsa" sėkmingai dirba ir plečiasi.

Pirmieji mėsos perdirbimo įrenginiai atkeliavo iš Vokietijos, padedant vokiečių verslininkui. Dabar jau dirbama su naujais pažangiais įrengimais. Įmonė yra laimėjusi keletą projektų, todėl įsigijusi naujus modernesnius gamybos įrenginius.

Šiuo metu mėsos gaminių asortimente virš 60 pavadinimų. Asortimentas nuolat tobulinamas, sekant vartotojų poreikius, bei paklausos sezoninius svyravimus.

Kasdien Lietuvos rinkai siūloma per 60 įvairių rūšių mėsos produktų:

• Šaltai rūkyti gaminiai (15 pavadinimų);

• Karštai parūkyti gaminiai (31 pavadinimas);

• Virti mėsos gaminiai (14 pavadinimai);

• Vytinti mėsos gaminiai (5 pavadinimai).

Lietuvai įstojus į ES, reikšmingesni tapo norai ieškoti prekybos partnerių kaimyninėse užsienio valstybėse, pristatyti senųjų lietuviškų skonio tradicijų rezultatą - "Damsos" produktus. Įmonės gaminiais prekiaujama Airijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Lenkijoje.