lt en ru
Produktai Karštai rūkyti gaminiai
Karštai rūkyti gaminiai

PANEVĖŽIO FILE

Tai natūralus mėsos produktas, pagamintas iš aukščiausios rūšies kiaulienos nugarinės. Labai tinkamas šventiniam stalui. Terminio apdorojimo metu išryškėja natūralių prieskonių aromatas, gaminys įgauna gintarinę spalvą.

AUKŠTAIČIŲ KEPSNYS

Natūralus mėsos produktas, pagamintas iš aukščiausios rūšies kiaulienos kumpio. Gamybai naudojami prieskoniai suteikia produktui sultingumo, aromatingumo, terminio proceso metu gaminys įgauna gintarinę spalvą. Tinka pusryčiams, salotoms ir omletams gaminti.

VYRIŠKA UŽKANDĖLĖ

Užkandėlė (karšto rūkymo šoninė) pagaminta iš Lietuvoje užaugintų jaunų kiaulių aukščiausios rūšies mėsos. Jos sudėtyje nėra jokių mėsos pakaitalų. Formuojant gaminį, jis pabarstomas natūralių prieskonių mišiniu, kuris terminio apdorojimo metu gaminiui suteikia subtilų skonį, aromatą ir prekinę išvaizdą. Tai greitas užkandis išvykos metu.

BAJORŲ SERVELATAS

Jau pats pavadinimas kalba apie šio gaminio kokybę. Tai populiari ir noriai perkama dešra, gaminama iš kruopščiai parinktos jaunų gyvulių mėsos. Servelatui būdingą švelnų skonį suteikia natūralūs prieskoniai, derinami su kaimiškos rūkyklos alksnio dūmu. Sodri gaminio spalva ir aromatas vilioja pirkėjus.

DAMSOS DEŠRA

Tai aukščiausios kokybės parūkyta dešra, pavadinta įmonės vardu. Gamyboje naudojama aukščiausios kokybės jautiena ir kiauliena, susmulkinta iki grūdėtos struktūros lašinukų. Naudojamas natūralių prieskonių mišinys. Produktas kemšamas į natūralias kiaulių pūsles, surišamas kaip skilandis. Tai dešra, patraukianti pirkėjų dėmesį savo forma ir spalva.

MEDŽIOTOJŲ DEŠRELĖS

Tai visiems gerai žinomas gaminys, pagamintas pagal receptūrą, kuri buvo labai populiari jau prieš 15 metų. Kiekvienas pirkėjas žino jų paskirtį - kepti grilyje, virti arba vartoti kaip šaltą užkandį. Dešrelės labai populiarios, skirtos visai šeimai.

JONŲ DEŠRELĖS

Tai sultingos aukštos kokybės dešrelės, pagamintos specialiai naujai atgimusiai nacionalinei šventei -Joninėms. Gamybos ypatumas - prieskoniai, suteikiantys gaminiui ne tik išskirtinį skonį, bet ir patrauklią spalvą. Tinka virti, kepti grilyje, skrudinti kepsninėje.

PIKANTIŠKOS GRIL DEŠRELĖS

Išskirtinė šių dešrelių prekinė išvaizda: naminio sausainio formos dešrelės, pabarstytos natūraliais prieskoniais, kurie terminio apdorojimo metu pakeičia ne tik dešrelės skonį, bet ir prekinę išvaizdą - išryškėja prieskonių spalvinė gama. Šis gaminys pirkėjui pateikiamas vakuume. Dešrelės labai mėgiamos vaikų, be jų neapsieinama iškylose.