lt en ru
Apie mus Parodos
Parodos

    Praeitų metų lapkritį UAB “Damsa” direktorė A. Vaičaitienė gavo tautinio paveldo produkcijos sertifikatą įmonės gaminamiems aštuonių rūšių produktams: vytintoms dešroms, jautienos nugarinei, rūkytam skilandžiui (šį sausį Europos Komisijos jis pripažintas Lietuvos garantuotu tradiciniu gaminiu), rūkytiems lašiniams, kiaulienos nugarinėms, dešroms ir virtiems kulniukų vyniotiniams.

   Tad šįmet UAB „Damsa" buvo pakviesta į Berlyną pristatyti savo produkciją senas tradicijas turinčioje parodoje.

   UAB „Damsa" direktorė Auksė Vaičaitienė ir dvi bendrovės darbuotojos dalyvavo Berlyne sausio 15–24 dienomis vykusioje parodoje „Žalioji savaitė“. Tai didžiausia pasaulyje vartotojams skirta žemės ūkio, maisto ir sodininkystės paroda, šiais metais minėjusi 75-erių metų jubiliejų.

   Dalyvavimas tokioje parodoje pakelia įmonės autoritetą. Mat į „Žaliąją savaitę" Berlyne šalys siunčia ne bet kokius atstovus. Per ketverius pastaruosius metus parodoje žemės ūkį ir maisto produktus pristatė 120 šalių. Lietuva šioje parodoje su pertraukomis dalyvauja nuo 1991 metų. Šiemet į ją suplaukė 1600 dalyvių iš 56 šalių.

   Kad kybartiečių bendrovė buvo pakviesta į pasaulinio masto renginį, neatsitiktinumas. Tai - atkaklaus ir kruopštaus viso „Damsos" kolektyvo darbo rezultatas.

   Įmonės verslo politika ir yra tradicijų išlaikymas, natūralūs produktai bei nepriekaištinga kokybė.

 

  Šakių miesto šventėje, skirtoje – 410 metų jubiliejui paminėti.

LITEXPO parodų centre

   Likus porai dienų iki 2009 m. lapkričio 9-osios, Verslo dienos, į iškilmingą renginį Marijampolės kultūros centre buvo pakviesti verslininkai iš visų penkių apskrities savivaldybių.   Čia vyko šventiška ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti geriausių apskrities įmonių konkurso nugalėtojai. Šį konkursą organizuoja Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų Marijampolės filialas. Į nominacijas pretenduojančių įmonių atstovai turėjo užpildyti anketas ir pateikti reikalingą informaciją apie įmonės veiklą, naudingiausias investicijas, pažangiausias įmonės technologijas, sukurtus naujus produktus, įsteigtas naujas darbo vietas, gautus sertifikatus, laimėtus konkursus ir t. t.

   Baigiamajame konkurso renginyje – šventinėje nugalėtojų sveikinimo ceremonijoje apdovanota ir UAB „Damsa“. Patekti tarp geriausių apskrities įmonių konkurso nominantų bendrovė pretendavo jau trečius metus. Ir trečiasis kartas nemelavo. UAB „Damsa“ direktorė Auksė Vaičaitienė Marijampolės kultūros centro scenoje atsiėmė apdovanojimą už „Geriausią įmonės įvaizdį Vilkaviškio rajono savivaldybėje“. UAB „Damsa“ atstovai džiaugėsi pelnyta nominacija ir tvirtino, jog tai – labai aukštas jų įmonės įvertinimas.

   Bendrovė yra pelniusi ir „Santakos“ laikraščio apdovanojimą už gražiausiai Kybartuose Kalėdoms papuoštą šventinę vitriną.